Stroje a nářadí k pronájmu

Veškeré zobrazené stroje a nářadí jsou po dohodě plně k dispozici našim zákazníkům. Veškeré stroje a nářadí prochází pravidelnými servisními prohlídkami tak, aby bylo vždy připraveno podat 100% výkon. Neváhejte se s námi kontaktovat telofonicky či mailem.

Odvlhčovač KROLL T40 - 40litrů / 24hod.

Technické parametry a informace Odvlhčování středních prostor.

Pracovní vlhkost 30-95 %
Pracovní teplota 0-35 °C
Průtok vzduchu 500m3 /hod.
Napětí 230V / 50Hz
Příkon 0,5 kW
Odvlhčovací výkon DIN 3176 40l / 24hod.
Hmotnost 37 kg

Pro větší komfort odvlhčování je možnost vyvést integrovanou hadičku ze zásobníku vody přímo do odpadu, odpadá tím vylévaní najímané vody. V nevytápěných místnostech doporučujeme používat topidlo, které rovněž máme v nabídce. Zvýšení teploty v místnosti příznivě ovlivňuje funkci odvlhčovače.

Topidlo Master B 3,3 EPB

je malé nejvýkonnější topidlo vhodné pro středně velké prostory. Nespotřebovává kyslík. Bez kouře, bez zápachu, bez vlhkosti. Nízký hluk. 100% účinnost. Regulace ohřevu, 4-polohový přepínač.

Hilti 125s Úhlová bruska 125mm 1400W

Bruska která ve své výkonnostní třídě nemá konkurenta.

Hilti TE 7C Vrtací kladivo SDS+ 4-24mm 2,9kg

Velice oblíbená pro svoji všestrannost, dokáže efektivně vrtat i sekat do zdiva díky svému elektromagnetickému příklepu.

Hilti TE 500 Sekací kladivo Hilti TE 500

Nízká přítlačná síla pro vysoký pracovní komfort Vynikající sekací výkon při nízké váze stroje Demoliční práce ve stěnách z betonu a zdiva Ideální pro sekání drážek pro kabelové a instalační vedení Sekání prostupů pro kabelové a instalační vedení Sekáče a odškrty ve velikosti SDS MAX Laser samo nivelační Bosch Vždy když chcete obkládat či betonovat, ušetří čas a výsledek stojí za to.

Hilti TE 2-M

Příklepová vrtačka s výměnnými hlavami SDS a upínací. Variabilní a tak malá. Dvě rychlosti vrtání bez příklepu a jedna s příklepem.

Makita SXR 14.4 V

Mala skladná a přesto výkoná aku vrtačka s Li-on články které se nabíjí pouhých 20minut. Pracuje v režimu vrtání a vrtání s příklepem.

Míchadlo Protool MXP 1000 EQ

Skladné ale výkonné! Ideální pro míchaní směsí v kýblech do 30kg.

Řezačka Obkladu Profesionální (92cm)

Zvládá řezat moderní velkoformátové dlažby

Flex VC 35 L MC Průmyslový vysavač

Průmyslový vysavač FLEX VC 35 L MC Hmotnost 9,5 kg. Zástrčka pro nářadí max. 2200 W Obsah nádoby 35L. Vysoce výkonná turbína se stará o vysoký výkon sání a vysoký podtlak. Tím se vytvoří vynikající výsledek odsávání. Patentovaný oklep filtru: oklep je spuštěn stisknutím tlačítka, od sací hadice. Pro mokré odsávání: s elektronickým hlídáním hladiny kapaliny. Se zástrčkou zařízení a elektronickou zapínací a vypínací automatikou. Zpoždění při rozběhu zabraňuje špičkám v napětí na startu a zpoždění při vypínání vyprazdňuje zbytky prachu ze sací hadice.